Teleglobal

Δε.Τετ.Σαβ. 09:00-14:00 Τρ.Πεμ.Παρ. 09:00-14:00 17:30-21:00

Χρειάζεστε βοήθεια; Καλέστε μας στο 2651 118743

×
 x 

Το καλάθι σας είναι άδειο.

Γρήγορη αναζήτηση

Καθαρισμός

 

 

callb

 


Δεν ορίστηκε εικόνα

Αξεσουάρ Δικτύου

Αποτελέσματα 1 - 32 από 102
Σελίδα 1 από 4

Aircell 5 coaxial cable

Aircell 5 is a highly flexible coaxial cable for the frequency range up to 10 GHz. It is the first choice for...

Τιμή πώλησης: 1,91 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 1,54 €
Ποσό ΦΠΑ: 0,37 €
AIRCELL5
Τρέχων Όριο Αποθέματος

N female connector crimp for LMR200

High quality N male connector crimp for LMR200, RG58, and Aircell 5 coaxial cables.

Τιμή πώλησης: 2,73 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 2,20 €
Ποσό ΦΠΑ: 0,53 €
80311211
Τρέχων Όριο Αποθέματος

N male connector crimp for LMR100

High quality N male connector crimp for LMR100, RG174, and RG316 coaxial cables used primarily for radio pigtails and...

Τιμή πώλησης: 2,86 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 2,31 €
Ποσό ΦΠΑ: 0,55 €
803111007
Τρέχων Όριο Αποθέματος

N male connector crimp for LMR200

High quality N male connector crimp for LMR200, RG58, and Aircell 5 coaxial cables.

Τιμή πώλησης: 3,14 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 2,53 €
Ποσό ΦΠΑ: 0,61 €
803112005
Τρέχων Όριο Αποθέματος

N male connector crimp for LMR400

High quality N-male connector crimp for LMR400, CFD400, H2000 Flex, RG213, Ecoflex10. Impedance: 50ohm / Frequency...

Τιμή πώλησης: 3,41 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 2,75 €
Ποσό ΦΠΑ: 0,66 €
81316700
Τρέχων Όριο Αποθέματος

N male connector clamp for Aircell-5

N male connector clamp for Aircell 5, LMR200 and RG58 coaxial cables. RF-approved connector with low insertion loss and...

Τιμή πώλησης: 5,32 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 4,29 €
Ποσό ΦΠΑ: 1,03 €
2131770
Τρέχων Όριο Αποθέματος

N male Right-Angle connector clamp for Aircell-5

N male right angle connector clamp for Aircell 5, LMR200 and RG58 coaxial cables. RF-approved connector with low...

Τιμή πώλησης: 7,09 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 5,72 €
Ποσό ΦΠΑ: 1,37 €
NCO29
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Mikrotik Rack Panel for RB260/RB951 series

Low cost solution - Precisely made from aluminium - fits up to three devices: 260GS, 260GSP, 951G-2HnD, 951Ui-2HnD -...

Τιμή πώλησης: 20,46 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 16,50 €
Ποσό ΦΠΑ: 3,96 €
NCO96
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Mikrotik S-31DLC20D 1.25G 1310nm SingleMode SFP transceiver

S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber...

Τιμή πώλησης: 23,19 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 18,70 €
Ποσό ΦΠΑ: 4,49 €
a277
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Switching Power Supply 12V 2A AC/DC

Switched Power Supply 12V 2A 2.5 mm DC jack. Compact size switching adapter, saves space on power strips. Euro version:...

Τιμή πώλησης: 10,91 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 8,80 €
Ποσό ΦΠΑ: 2,11 €
a66
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking...

Τιμή πώλησης: 30,01 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 24,20 €
Ποσό ΦΠΑ: 5,81 €
a252
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti UF-MM-1G Multi Mode Fiber 2-LC SFP 1.25Gbps (2-Pack)

Ubiquiti Networks offers a variety of U Fiber modules and single-mode fiber cabling for your new installs and existing...

Τιμή πώλησης: 21,82 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 17,60 €
Ποσό ΦΠΑ: 4,22 €
a5967
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti UF-SM-1G-S Single Mode Fiber 1-LC SFP 1.25Gbps (2-Pack)

Ubiquiti Networks offers a variety of U Fiber modules and single-mode fiber cabling for your new installs and existing...

Τιμή πώλησης: 28,64 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 23,10 €
Ποσό ΦΠΑ: 5,54 €
a683
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti UF-SM-10G Single Mode Fiber 2-LC SFP+ 10Gbps (2-Pack)

Ubiquiti Networks offers a variety of U Fiber modules and single-mode fiber cabling for your new installs and existing...

Τιμή πώλησης: 107,76 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 86,90 €
Ποσό ΦΠΑ: 20,86 €
a349
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 SingleMode Fiber 1LC SFP 1.25Gbps 20-Pack

Ubiquiti Networks offers a variety of U Fiber modules and single-mode fiber cabling for your new installs and existing...

Τιμή πώλησης: 242,79 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 195,80 €
Ποσό ΦΠΑ: 46,99 €
a977
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti TC-CON RJ45 shielded TOUGHCable Connector

Specifically designed for use with Ubiquiti TOUGHCables. TOUGHCable Connectors protect against ESD attacks and Ethernet...

Τιμή πώλησης: 0,61 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 0,49 €
Ποσό ΦΠΑ: 0,12 €
a333
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti TOUGHCable Carrier Class S/FTP Cat5e Outdoor Cable

ToughCable Carrier SFTP Category 5e outdoor carrier-class shielded cable that features an Anti-Crosstalk Divider,...

Τιμή πώλησης: 0,69 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 0,56 €
Ποσό ΦΠΑ: 0,13 €
a2775
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti TC-GND TOUGHCable RJ45 Connector with DC wire

Ubiquiti ToughCable Shielded RJ45 Plugs with Ground Wire for ToughCable Pro and Carrier brand cables. Specially...

Τιμή πώλησης: 1,15 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 0,93 €
Ποσό ΦΠΑ: 0,22 €
a1911
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti POE-24-12W 24V 0.5A Power POE Adapter

Ubiquiti PoE adapter (24V, 12W). Designed by Ubiquiti for BaseStation Equipment. Features earth grounding/ESD...

Τιμή πώλησης: 10,91 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 8,80 €
Ποσό ΦΠΑ: 2,11 €
a6693
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti POE-24-24W 24V 1A Power POE Adapter

Ubiquiti PoE adapter (24V, 24W). Designed by Ubiquiti for BaseStation Equipment. Features earth grounding/ESD...

Τιμή πώλησης: 15,00 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 12,10 €
Ποσό ΦΠΑ: 2,90 €
a735
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti POE-48-24W 48V 0.5A Power POE Adapter

Ubiquiti PoE adapter (48V, 24W). Designed by Ubiquiti for BaseStation Equipment. Features earth grounding/ESD...

Τιμή πώλησης: 15,00 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 12,10 €
Ποσό ΦΠΑ: 2,90 €
a116
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti POE-50-60W 50V 1.2A Gigabit POE Power Adapter

Ubiquiti PoE adapter (50V, 60W). Designed by Ubiquiti for BaseStation Equipment. Features earth grounding/ESD...

Τιμή πώλησης: 19,10 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 15,40 €
Ποσό ΦΠΑ: 3,70 €
a478
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti POE-48-24W-G 48V(0.5A) Carrier Gigabit POE Adapter

Ubiquiti Gigabit PoE adapter (48V, 24W). Designed by Ubiquiti for BaseStation Equipment. Features earth grounding/ESD...

Τιμή πώλησης: 17,73 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 14,30 €
Ποσό ΦΠΑ: 3,43 €
a598
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti POE-24-24W-G PoE 24V 24W Gigabit Power Adapter

UBNT-POE-24-24W-G is a gigabit PoE adapter designed to supply equipment powered by 24V up to1A (RouterBoard, Alix,...

Τιμή πώλησης: 19,10 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 15,40 €
Ποσό ΦΠΑ: 3,70 €
a711
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti INS-3AF-O-G Instant 802.3af Outdoor Gig PoE Converter

The Instant 802.3af Gigabit PoE Converter transforms almost any Ubiquiti 24V PoE (Power over Ethernet) device into a...

Τιμή πώλησης: 25,92 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 20,90 €
Ποσό ΦΠΑ: 5,02 €
a3568
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Ubiquiti ISO-BEAM-620 Isolator Radome for 620mm Dish

The IsoBeam™provides breakthrough isolation performance for co‑location deployments of Point-to-Point (PtP) links and...

Τιμή πώλησης: 87,30 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 70,40 €
Ποσό ΦΠΑ: 16,90 €
a733
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Mikrotik R11e-5HacT 5Ghz 802.11ac/a/n tripple chain miniPCI-e

Τιμή πώλησης: 53,20 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 42,90 €
Ποσό ΦΠΑ: 10,30 €
15051111
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Mikrotik S+85DLC03D LC 10G 850nm MultiMode SFP+ tranceiver

Τιμή πώλησης: 57,29 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 46,20 €
Ποσό ΦΠΑ: 11,09 €
151785032
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Mikrotik S+DA0001 SFP+ 1m direct attach cable

This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very...

Τιμή πώλησης: 30,01 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 24,20 €
Ποσό ΦΠΑ: 5,81 €
151700012
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Mikrotik S+DA0003 SFP+ 3m direct attach cable

This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very...

Τιμή πώλησης: 43,65 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 35,20 €
Ποσό ΦΠΑ: 8,45 €
151700014
Τρέχων Όριο Αποθέματος

MikroTik S-3553LC20D Pair of SFP modules 1.25Gbps LC SM

S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC...

Τιμή πώλησης: 73,66 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 59,40 €
Ποσό ΦΠΑ: 14,26 €
151735533
Τρέχων Όριο Αποθέματος

Mikrotik S-85DLC05D Dual LC 1.25G 850nm MultiMode SFP tranceiver

S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection,...

Τιμή πώλησης: 21,82 €
Τιμή Πώλησης χωρίς ΦΠΑ 17,60 €
Ποσό ΦΠΑ: 4,22 €
151785055
Τρέχων Όριο Αποθέματος
Σελίδα 1 από 4

ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ LAPTOPS SERVERS TABLETS Περιφεριακές συσκευές Adaptors   Card Readers  Hubs  UPS  Usb Flash Drives  Ακουστικά  Ηχεία  Κάμερες Μικρόφωνα   Οθόνες Πληκτρολόγια    Πολύπριζα Ασφαλείας – Surge Protectors    Ποντίκια   Σετ Πληκτρολόγιο – Ποντίκι    Θήκες Σκληρών Δίσκων  CDs –DVDs   Κάρτες Μνήμης Εσωτερικοί Δίσκοι Hdds     Hydrid    Sas    Ssds Εξωτερικοί Δίσκοι  2.5’’    3.5’’    Tablets Adaptors    Power Banks  Θήκες Tablet    Καλώδια Φόρτισης    Κάρτες Μνήμης    Πληκτρολόγια Laptop - Notebook Adaptors    Καλώδια Φόρτισης    Ποντίκια    Τροφοδοτικά    Τσάντες Μεταφοράς Δικτυακά 3G & 4G Routers   Access Points – Routers   Antennas    Modem Routers   Power Lines  Switches Αξεσουάρ Δικτύου Ασύρματα   Κάρτες Δικτύου   IP cameras Εκτυπωτικά – Scanners Εκτυπωτές      Πολυμηχανήματα     Dot Matrix Εκτυπωτές  Εκτυπωτές Πλαστικής Κάρτας Αναλώσιμα Drum     Toner    Μελάνια ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ Κινητά Τηλέφωνα Hands free – Bluetooth     Power Banks    Θήκες Κινητών     Καλώδια Φόρτισης    Κάρτες Μνήμης Ασύρματα Τηλέφωνα    Ενσύρματα Τηλέφωνα  Games Nintento Pc Ps2 Ps3 Ps4 Wii Xbox   Κονσόλες Nintendo  Κονσόλες PS2  Κονσόλες PS3 Κονσόλες PS4 Κονσόλες Wii Κονσόλες Xbox Περιφερειακά Gaming Accessories PS2 PS3 PS4 Wii Xbox Gaming Controllers Gaming Mouse Pads Gaming Ακουστικά Gaming Πληκτρολόγια  Gaming Ποντίκια

Επικοινωνία

Κ. Φρόντζου & Μουλαϊμίδου γωνία
Ιωάννινα 45444 Ελλάδα

 Στείλτε μας ένα Μήνυμα

+30 2651118743
 
Για οποιαδήποτε συναλλαγή μπορείτε να χρησιμοποιείτε τους παρακάτω τραπεζικούς λογαριασμούς:
EUROBANK: GR08 0260 1730 0005 4020 0070 505
ALPHA BANK: GR13 0140 4030 4030 0200 2000 282
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ: GR98 0172 4060 0054 0605 1150 982

TOP